Rychlé vyhledávání

Zvolte si typ nemovitosti

Aktuality

KN a ochrana osobních dat

Katastr nemovitostí vydá komukoli na počkání o komkoliv z nás čísla účtů, rodná čísla, rukopis podpisu, to, kde bydlí, od koho, kdy a za kolik koupil, dostal či zdědil nemovitosti.

Daň z nabytí nemovité věci

Od 1.11.2016 dochází ke změně poplatníka daně, stává se jím vždy kupující, více najdete na našem facebookovém profilu kliknutím na nadpis této aktuality.

PENB - Kdy je potřeba?

Vše najdete na našem Facebooku v přiložené tabulce ministerstva průmyslu a obchodu. klikněte na nadpis aktuality. Označením naší stránky „To se mi líbí“ vám neunikne žádná naše nabídka ani jiné sdělení.

Celkem 6 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Martin Malý
Martin Malý
telefon: 777 599 499
martin@malyreality.cz

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz
 

Prodej zahrady s chatou, 585 m2, Vlčice, Jindřichův Hradec

495.000 Kč
Prodej zahrady s chatou, 585 m2, Vlčice, Jindřichův Hradec
Z pověření majitelky nabízím k prodeji zahradu s rekreační chatou v obci Vlčice u Strmilova. Chata je v udržovaném stavu, podsklepená, umístěná na oploceném pozemku s výměrou 585 m2 , který je součástí zahrádkářské kolonie. Pozemek je na velmi pěkném místě na kraji s vlastním vstupem pro pěší, vjezd na pozemek přes hlavní příjezdovou cestu do zahrádkářské kolonie. Do chaty je zavedena elektřina, samostatné měření, obecní vodovod a kanalizace na hranici pozemku. K chatě zavedena užitková voda. V chatě je malá kuchyňka spojená s hlavní obytnou místností, která má výstup na terasu přes velké balkónové dveře, v patře v podkroví spaní s dostatkem místa pro 4 osoby. Na jižní stranu je k chatě přistavěn velký skleník, před chatou vyzděný kamenný krb s možností posezení. Na pozemku jsou vzrostlé plodící ovocné stromy, švestka, hruška, jabloně. Vhodné pro zájemce, který by chtěl rozvinout svou zahrádkářskou vášeň, skleník má zavedenou užitkovou vodu, jeho provoz a zálivku je možné zautomatizovat. Obec Vlčice plynule navazuje na obec Střížovice, kde je obchod a restaurace, další občanské vybavenost ve Strmilově 5km nebo Kunžaku 6 km. Pozemek se nachází cca 100 m od západního ramene Ratmírovského rybníka. Doporučuji prohlídku, o ceně je možné v určité míře z vážnými zájemci jednat.
Typ nemovitosti:
Chata / rekreační objekt
Číslo nemovitosti:
15365
Operace:
Prodej
Vlastnictví:
osobní
Adresa:
Střížovice
Nemovitost byla již prodána
Plocha zastavěná:
22 m2
Stav objektu:
velmi dobrý
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
centrum obce
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 78/2013 Sb.
2|approximate|Střížovice, okres Jindřichův Hradec, Czech Republic
Je zobrazena přibližná poloha nemovitosti, adresa:
Střížovice, okres Jindřichův Hradec, Czech Republic